به نام آفریدگار آب و خاک

بازرگانی ماشین آلات کشاورزی مردانی

شرکت جاوید کشت لیزری

نوروز از نخستین روز بهار و همراه با آغاز سرسبزی طبیعت و همواره با شادی بسیاری از سوی ایرانیان آغاز شده است. ایرانیان نخستین قوم تاریخی هستند که زمان را شناختن یک بار چرخش کامل آن را با شادی جشن گرفتند و بدین منوال خود را هر ساله آماده چرخش نوینی در خود و طبیعت پیرامون آن نمودند.

بازرگانی ماشین آلات کشاورزی مردانی، شرکت جاوید کشت لیزری، نمایندگی رسمی شرکت های«UYSAL-TINAZ-EGE SEBAT-OZYATAGALINI-KOMEL TARIM-CEYLAN DISLI» در ایران، با مجموعه کامل ادوات کشاورزی شامل ماشین های خاکورزی، کاشت-داشت-برداشت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز اروپا با داشتن نمایندگی های فعال فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور و بهره گیری از کارشناسان مجرب، ارائه دهنده محصولاتی است که دارای گواهینامه استاندارد کیفیت و مرغوبیت کالا با نشان TSE و مجوز صادرات و استفاده در اتحادیه اروپا با نشان CE می باشند.

کلیه دستگاه ها دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی قطعات یدکی می باشند و هنگام تحویل به کشاورزان گرامی مشمول خدمات رایگان آموزش، تنظیم نصب و راه اندازی در مزرعه بوده و آموزش های لازم برای استفاده هر چه بهتر از قابلیت دستگاه‌ها و نگهداری مناسب تر آنها ارائه می گردد.

اهداف ما انتقال تکنولوژی روز دنیا به منظور ارتقای کیفی سطح مکانیزاسیون کشور، بهره گیری از تمام قابلیت دستگاه ها، افزایش راندمان و بهره وری فراگیری روش های نگهداری و حفاظت از ماشین آلات، به منظور افزایش طول عمر آن ها، کاهش هزینه تمام شده محصولات کشاورزی و افزایش کیفیت آن ها، عرضه ماشین آلات با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش به صورت عالی می باشد.

امید است در راستای پیشرفت کشاورزی ایران عزیزمان کوشا باشیم.

علی مردانی

درباره شرکت جاوید کشت لیزری